X25071HI-08E00-PTSN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X25071HI-08E00-PTSN
JLCPCB Part #
C7525468
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x8P 2.5mm 250V 2A 8 Free Hanging Pressure fitting head Tin White P=2.5mm IDC Connectors ROHS