X25064HI-07D23-PTSN
MFR.Part #
X25064HI-07D23-PTSN
JLCPCB Part #
C7471296
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 2A 7 Free Hanging Pressure fitting head Tin White P=2.5mm IDC Connectors ROHS