X25061HI-10A9A-PTSN
MFR.Part #
X25061HI-10A9A-PTSN
JLCPCB Part #
C7525460
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 10 1x10P 2.5mm 250V 2A Free Hanging Pressure fitting head Tin White P=2.5mm IDC Connectors ROHS