X25061HI-04A12-PTSN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X25061HI-04A12-PTSN
JLCPCB Part #
C7471292
Package
P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 2A 4 Free Hanging Pressure fitting head Tin White P=2.5mm IDC Connectors ROHS