X2501WV-04-N0SN
MFR.Part #
X2501WV-04-N0SN
JLCPCB Part #
C7528276
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 9.25mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS