X2501WR-04-N0SN
MFR.Part #
X2501WR-04-N0SN
JLCPCB Part #
C7528281
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS