X2501WR-03-N0SN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X2501WR-03-N0SN
JLCPCB Part #
C7528280
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 7.5mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS