X1502WV-15K-N0SN
MFR.Part #
X1502WV-15K-N0SN
JLCPCB Part #
C2881979
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 15 15P 1A 1x15P 50V Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS