X1502WRS-15-9TSN
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1502WRS-15-9TSN
JLCPCB Part #
C2881991
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 15 15P 1A 1x15P 50V Brass PA9T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS