X1311FVS-31-C43D35R2
MFR.Part #
X1311FVS-31-C43D35R2
JLCPCB Part #
C2881740
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x31P 250V 31P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm(交错脚) Female Headers ROHS