X1311FVS-28-C43D35R1
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1311FVS-28-C43D35R1
JLCPCB Part #
C2881716
Package
SMD,P=1.27mm(Staggered pins)
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x28P 250V 28P 4.3mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm(交错脚) Female Headers ROHS