X1311FR-38-C43D24
MFR.Part #
X1311FR-38-C43D24
JLCPCB Part #
C2881704
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x38P 250V 38P 4.3mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=1.27mm Female Headers ROHS