X1311FR-11-C43D24
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1311FR-11-C43D24
JLCPCB Part #
C2881482
Package
Push-Pull,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 11P 1A 1x11P 250V 4.3mm Brass Gold Right Angle Side Square Hole 弯插,P=1.27mm Female Headers ROHS