X1300WRS-06-4TV01BK
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1300WRS-06-4TV01BK
JLCPCB Part #
C7437019
Package
SMD,P=1.3mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+125℃ 1 1.3mm 1x6P 30V 3A 6 6P Black Brass PA4T Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.3mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS