X1270WVS-2x25A2-6TV01
MFR.Part #
X1270WVS-2x25A2-6TV01
JLCPCB Part #
C2972069
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 2 2.54mm 25 2x25P 500V Black Gold IDC Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm IDC Connectors ROHS