X1254WVS-10-LPSW
MFR.Part #
X1254WVS-10-LPSW
JLCPCB Part #
C2984273
Package
SMD,P=1.25mm
Description
1 1.25mm 10 10P 15.85mm 1A 1x10P 50V Brass Creamy-White LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS