X1251WVS-14HF-LPSW
MFR.Part #
X1251WVS-14HF-LPSW
JLCPCB Part #
C706971
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-40℃~+110℃ 1 1.25mm 14 14P 1A 1x14P 4.05mm 4.85mm 50V Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS