X10B25L20G
MFR.Part #
X10B25L20G
JLCPCB Part #
C2881164
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 1mm 2.5mm 20P Bottom Contact Gold Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS