X1004WRS-06AHF-4TSW
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X1004WRS-06AHF-4TSW
JLCPCB Part #
C22447824
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 100V 1A 1mm 1x6P 6 6P 8mm PA4T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS