X05A255LK28G
MFR.Part #
X05A255LK28G
JLCPCB Part #
C7470280
Package
SMD,P=0.3mm
Description
-40℃~+125℃ 0.3mm 0.5mm 2.55mm 28P 500mA 50V Bottom Contact Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.3mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS