X05A21LK20G
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X05A21LK20G
JLCPCB Part #
C7470284
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+125℃ 0.36mm 0.5mm 2.1mm 20P 500mA 50V Bottom Contact Copper alloy Gold Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS