X05A15L08T
MFR.Part #
X05A15L08T
JLCPCB Part #
C2880793
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.5mm 8P Bottom Contact Copper alloy Hinged Lid Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS