X05A12H06G
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X05A12H06G
JLCPCB Part #
C2880763
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.2mm 6P Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Gold Hinged Lid Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS