X0515WVS-50AS-9TV01
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
X0515WVS-50AS-9TV01
JLCPCB Part #
C7602578
Package
SMD,P=0.5mm
Description
-40℃~+85℃ 0.5mm 2 500mA 50P 50V Gold Phosphor bronze Surface Mount,Vertical SMD,P=0.5mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS