K838100HF-02-N2
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
K838100HF-02-N2
Description
-40℃~+125℃ 1 20A 2P 600V 8.38mm Automotive Connector Housing - Automobile Connectors ROHS