DC-070D-8A-0.8
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-070D-8A-0.8
JLCPCB Part #
C2879841
Description
-20℃~+70℃ 0.8mm 25V 7.5mm 8A DC Power Jack Through Hole 插件 DC Power Connectors ROHS