DC-025LM-5A-2.5
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-025LM-5A-2.5
JLCPCB Part #
C500102
Description
-20℃~+70℃ 2.5mm 24V 5A 8.1mm DC Power Jack Panel Mount 插件 DC Power Connectors ROHS