DC-005Z-2.5A-2.5
MFR.Part #
DC-005Z-2.5A-2.5
JLCPCB Part #
C500093
Description
-20℃~+70℃ 2.5A 2.5mm 24V 6.2mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS