DC-005A-2.5A-1.65
Extended
Manufacturer
XKB Connection
MFR.Part #
DC-005A-2.5A-1.65
JLCPCB Part #
C480362
Description
-20℃~+70℃ 1.65mm 2.5A 24V 6.4mm DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS