FH037N10TL4
Extended
Manufacturer
XIN FEI HONG
MFR.Part #
FH037N10TL4
JLCPCB Part #
C19273263
Package
TOLL-4L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.53nF 100V 120A 126W 136pF 4.5mΩ@10V 4V@250uA 5.385nF 90nC@10V N-Channel TOLL-4L MOSFETs ROHS