FH037N10B
Extended
Manufacturer
XIN FEI HONG
MFR.Part #
FH037N10B
JLCPCB Part #
C19273262
Package
TO-263
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.53nF 100V 120A 136pF 227W 4V@250uA 4mΩ@10V 5.385nF 90nC@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS