XB2204-1.8
Extended
Manufacturer
XINLUDA
MFR.Part #
XB2204-1.8
JLCPCB Part #
C707116
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 1.8V 150mA 24V 30uVrms 60dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS