XL-C1860P4S10-62C3C1
Extended
Manufacturer
XINGLIGHT
MFR.Part #
XL-C1860P4S10-62C3C1
JLCPCB Part #
C3646942
Package
SMD,5.8x1.8mm
Description
-40℃~+135℃ 10W 120° 3 in series 6000K~6500K 700mA 9.9V Top-mount White Yellow Lens SMD,5.8x1.8mm LED Indication - Discrete ROHS