XL-2020RGBC-SK6812B
Extended
Manufacturer
XINGLIGHT
MFR.Part #
XL-2020RGBC-SK6812B
JLCPCB Part #
C5349956
Package
2020
Description
-30℃~+70℃ 0.5mA 0.65mm 1.5kHz 120° 150mcd、150mcd、400mcd 2000V 2mm 2mm 3.5V~5.5V G:525nm、R:625nm、B:470nm R:620nm~625nm、G:525nm~530nm、B:470nm~475nm Top-mount Translucent Frosted Lens 2020 RGB LEDs(Built-in IC) ROHS