XNA20N60T
Extended
Manufacturer
XINER
MFR.Part #
XNA20N60T
JLCPCB Part #
C379744
Package
D2PAK
Description
1.95V@20A,15V 4V@0.25mA 600V FS (Field Stop) D2PAK IGBT Transistors / Modules ROHS