C6AQ1475JFW0382
MFR.Part #
C6AQ1475JFW0382
JLCPCB Part #
C20608799
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
300V 4.7uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS