C6AQ1475JB20000
MFR.Part #
C6AQ1475JB20000
JLCPCB Part #
C328841
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
300V 4.7uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS