C6AQ1406KM13000
MFR.Part #
C6AQ1406KM13000
JLCPCB Part #
C18213560
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 300V 40uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS