C42Q2225M9NC350
MFR.Part #
C42Q2225M9NC350
JLCPCB Part #
C19190321
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
2.2uF 305V X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS