C352J104J40C450
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C352J104J40C450
JLCPCB Part #
C19190558
Package
Plugin,P=10mm
Description
100nF 630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS