C322J222J40A405
MFR.Part #
C322J222J40A405
JLCPCB Part #
C19190555
Package
Plugin,P=10mm
Description
2.2nF 630V ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS