C322J222J20C000
MFR.Part #
C322J222J20C000
JLCPCB Part #
C19190554
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2nF 630V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS