C242A223J20A201
MFR.Part #
C242A223J20A201
JLCPCB Part #
C328834
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+125℃ 100V 22nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS