C212A475K45Y380
Extended
Manufacturer
XIAMEN FARATRONIC
MFR.Part #
C212A475K45Y380
JLCPCB Part #
C2840821
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 4.7uF Metallized Polyester ±10% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS