HC32L130J8UA-QFN48
Extended
Manufacturer
XHSC
MFR.Part #
HC32L130J8UA-QFN48
JLCPCB Part #
C784656
Package
QFN-48-EP(7x7)
Description
1.8V~5.5V 12bit 40 48MHz 64KB ARM Cortex-M0 FLASH QFN-48-EP(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS