TTR34100135-0830
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
TTR34100135-0830
JLCPCB Part #
C19724540
Package
Plugin
Description
1 13.5mm 4 4mm 50A M3 Plug-in type Side Tin Plugin PCB Welding Terminal ROHS