TT44100080-2150
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
TT44100080-2150
JLCPCB Part #
C19724591
Package
Plugin
Description
1 21.5mm 4 50A 6mm M4 Plug-in type Tin Top 插件 PCB Welding Terminal ROHS