TR34052060-1370
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
TR34052060-1370
JLCPCB Part #
C19724573
Package
Plugin
Description
1 13.7mm 4 4mm 60A M3 Plug-in type Side Tin 插件 PCB Welding Terminal ROHS