T44084080-1110
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
T44084080-1110
JLCPCB Part #
C19724570
Package
Plugin
Description
1 11.1mm 4 40A 5mm M4 Plug-in type Tin Top 插件 PCB Welding Terminal ROHS