PZ508V-11-06P-H25
MFR.Part #
PZ508V-11-06P-H25
JLCPCB Part #
C41355718
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 2.5mm 3.5mm 5.08mm 6P 7A 8mm Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=5.08mm Pin Headers ROHS